Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 90 W
Напруга: 20V
Сила струму:4,74 A
Тип роз`єму: штекер 5,5*3 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 ВТ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х3.0 мм |
| Сумісність | Samsung |
| Ток | 4.74A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴


