АЗП для ноутбука ASUS 19V 4,74 A (90 Вт) штекер 5.5*2.5мм
Вихідна напруга: 19V;
Вхідна напруга: 11-15V;
Вихідний струм: 4.74A;
Споживана потужність: 90W;
Роз'єм: 5.5*2.5 (mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобільні інвертори |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 ВТ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Asus |
| Ток | 4,74A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴


