АЗП для ноутбука ACER 19 V 3.42 A (65 Вт) штекер 5.5*1.7мм
Вихідна напруга: 19V;
Вхідна напруга: 11-15V;
Вихідний струм: 3.42A;
Споживана потужність: 65W;
Роз'єм: 5.5*1.7 (mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобільні інвертори |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х1.7 мм |
| Сумісність | Acer |
| Ток | 3.42A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴


