
Кронштейн для TV MERLION ML-BR3555A, SPCC, 26"-32"-55", до 35кг, VESA 400х400mm, кут нахилу ±15°, 65mm до стіни Q8
386 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Технічні характеристикиКронштейн для телевізора з нахиломРозміри діагонаді по установці 26" - 55"Максимальна вага до 35 кгТип установки: настіннийТип матеріалу: металКолір чорнийРозмір:Довжина:455Висота:35Ширина:215
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Діагональ екрана | 34 " |
| Максимальне навантаження | 31 - 40 кг |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 400x400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴

