Прожектор спрямований із сутінковим датчиком YOSO 12 V 12 W, 6+2LED, IP66, кут огляду 60°, дальність до 30 м, 110*86*63 мм, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 110*86*63мм |
| Живлення | 12V |
| Колір | Сірий |
| Напруга живлення | 12 B |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип | Прожекторі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴


