Комутатор локальної мережі (switch) - це інтелектуальний пристрій, що забезпечує передачу пакетів даних. Комутатор оснащений 16 портами 10 / 100 Мбіт / с з автопогодженням і роз`ємами RJ45. Всі порти підтримують функцію авто-MDI / MDIX, усуваючи необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів з підтримкою функції Uplink. Технічні характеристики: Кількість портів: 24; Швидкість портів: 10 / 100 Мбіт / с з автопогодженням, з роз`ємами RJ45 (авто-MDI / MDIX); Управління потоком 802.3X, контроль зворотного потоку; Функція Auto-Uplink на кожному порту; Напруги живлення: В; Струм споживання: А; Енергоспоживання максимум: Вт; Зовнішній блок живлення змінного. струму: 100 ~ 240 В, 50 / 60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercury |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | RJ45 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 110 – 240В AC |
| Загальна кількість портів | 24 порти |
| Мoдель | S124D |
| Робоча напруга | АС100-240V |
| Робоча температура | -10°C~+55°C |
| Сила тока | 6 A |
| Тип | Комутатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 084 ₴


