Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 135 W
Напруга: 19V
Сила струму: 7,1 A
Тип роз`єму: штекер 5.5*2.5мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Acer |
| Ток | 7.1A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴


