
Блок живлення MERLION для ноутбука ACER 19V 7.9 A (150 Вт) штекер 5.5 * 2.5 мм, довжина 0,9 м + кабель живлення
1 926 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блок живлення MERLION для ноутбука ACER 19V-забезпечить якісне надходження енергії на твій ноутбук, для роботи від мережі або для зарядки. Підійде більшості моделей ACER. Блок живлення MERLION - твій правильний вибір!
Як зрозуміти що даний блок для твого ноутбука:• якщо у тебе зберігся старий блок живлення візьми його в руки• на наклейці повинна бути інформація про напругу (V) і силу струму (А)• перепиши її і звір з даними блоком живлення• зверни свою увагу на штекер, в більшості випадках він повинен підійти до твоєї моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х2.5 мм |
| Сумісність | Acer |
| Ток | 7.9A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926 ₴

