Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність:130 W
Напруга: 19,5V
Сила струму: 6,7 A
Тип роз`єму: штекер 7,4*5мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність | Dell |
| Ток | 6.7A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 003 ₴


